PIONEER angajează PROMOTORI

Compania PIONEER HI-BRED angajează promotori pentru 22 de județe.

SC PIONEER HI-BRED ROMANIA SRL, cu peste  20 de ani de activitate, are ca obiectiv punerea la dispoziţia cultivatorilor din România a celor mai productivi hibrizi de porumb, floarea soarelui, rapiţă şi soiuri de soia, cu o înaltă puritate genetică şi acordarea de asistenţă tehnică, precum şi de alte servicii pentru realizarea de producţii şi profituri mari,

Angajează:

PROMOTORI

Județele: ARGEȘ, GIURGIU, ILFOV,TELEORMAN, PRAHOVA, DÂMBOVIȚA,  BUZĂU, BRĂILA , GALAȚI, CĂLĂRAȘI, IALOMIȚA, OLT, DOLJ, MUREȘ, BISTRIȚA, BIHOR, SATU MARE, CONSTANȚA, TULCEA, BACĂU, VASLUI, VRANCEA

Responsabilităţi:

  1. Menţinerea unui contact permanent cu fermierii din zona de activitate
  2. Identificarea potenţialilor clienţi
  3. Administrarea conturilor de clienţi din regiune
  4. Pregătirea şi controlul loturilor şi a încercărilor din zona de activitate
  5. Asigură asistenţă directorului de vânzări la diferite activităţi

Cerinţe:

  • Studii superioare de agricultură
  • Abilităţi de comunicare şi relaţii personale excelente concentrate pe client
  • Cunoştinţe minime de calculator
  • Posesie auto

Oferim:

  • Un mediu de lucru cu standarde profesionale foarte înalte
  • Salariu motivant
  • Instruire permanentă
  • Posibilităţi de avansare

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV, la e-mail : madalina.tatu@pioneer.com / pioro@pioneer.com sau pe fax : 021/303 53 01 până la data de 30. 09. 2015